Obchodní zástupce pro severní Čechy

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
11-13-336631
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro mezinárodní společnost zabývající se návrhem a výrobou skladových systémů hledáme obchodního zástupce pro severní Čechy. Máte již zkušenosti na pozici obchodního zástupce a domluvíte se anglicky? Pokud ano, pošlete svůj životopis a přidejte se k nám.

Co Vás na této pozici čeká?

  • tvoření analýz na základě potřeb zákazníka
  • technické poradenství klientům
  • projektový management zakázek
  • udržování vztahů se stávajícími zákazníky a tvoření nových akvizic
Požadavky
  • technické vzdělání nebo zkušenosti s technickým produktem
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce/key account managera apod.
  • výbornou znalost angličtiny - denní využití
Benefity
  • provize + bonusy až ve výši měsíční mzdy
  • home office
  • služební automobil
  • notebook, mobilní telefon
  • profesní vzdělávání
  • denní využití anglického jazyka