Obchodní zástupce | Praha | automobil

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-30-347506
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Přední český výrobce bezpečnostních dvěří s více než 30ti letou tradicí potřebuje do svých řad OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE!

Máš v sobě obchodního ducha nebo už máš letitou zkušenost v obchodu s technickým produktem? Obě varianty jsou pro nás v pohodě.

Je zapotřebí technického myšlení, dobrých komunikativních schopností a nadšení pro sjednávání obchodu. Budeš řešit primárně předjednané zakázky, které převezmeš a navrhneš dané řešení.

Požadavky
  • Minimálně vyučen(a) nebo SŠ s maturitou
  • Technické a praktické myšlení
  • Zkušenost s technickým produktem a řešením celých zakázek VELKOU VÝHODOU
  • Silné komunikativní schopnosti a empatie
  • Obchodní drive
  • Samostatnost a chuť se učit novým věcem
Benefity
  • Osobní automobil i pro soukromé účely
  • Měsíční bonusy dle obratu
  • 4 týdny dovolené
  • Menší přátelský kolektiv
  • O benefity není nouze. Více se dozvíte u pohovoru :).