OBCHODNÍ ZÁSTUPCE NA TELEFONU S NJ AŽ 60 000KČ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
13-23-370679
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mluvíte plynule česky a německy? Máte zájem pracovat v oblasti obchodu a prodeje? Nebojíte se komunikovat s lidmi? Pošlete nám svůj životopis a odstartujte svoji kariéru pro společnost, která je lídrem na trhu v oblasti platebních řešení v podobě terminálu a platebních bran.

Náplň práce:

  • Telefonické kontaktování německy hovořících klientů, kteří již projevili zájem o naše služby + cold calls
  • Analýza a zjišťování klientských požadavků
  • Sestavování a předložení obchodní nabídky
  • Prodejní argumentace směrem ke klientovi
  • Získání potřebných informací
  • Prodej služeb
  • Předávání leadů obchodním zástupcům + vytváření schůzek
  • Zodpovídání dotazů klientů
  • Práce v týmech

Lokalita: Praha 10 + home office

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč v závislosti na zkušenostech

Požadavky
  • Plynulá znalost rakouské němčiny na úrovni C1
  • Předchozí prodejní zkušenosti
  • Pozitivní přístup k obchodu
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Samostatnost
  • Běžná znalost práce na PC (Word, Excel atd.)
  • Ochota učit se novým věcem
  • Znalost anglického jazyka výhodou
Benefity
  • odměna za každou uzavřenou smlouvu
  • 25 dní dovolené
  • 5 sick days (nárok po 6-ti měsících)
  • Plně hrazené stravenky - 105 Kč za odpracovaný den
  • Kartu MultiSport - 50% hrazená zaměstnavatelem
  • Cafeterie - 6000 bodů na rok (nárok po zkušební době)
  • Příspěvky penzijního a životního pojištění
  • flexibilní pracovní doba (fixní část od 9 do 14.30)
  • Motivační soutěže o hodnotné ceny
  • Interní firemní akce