OBCHODNÍ REFERENT S MAĎARŠTINOU

Lokalita
Obor
Referenční číslo
16-13-345895
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obsazujeme pozici OBCHODNÍHO REFERENTA pro českou pobočku německého výrobce výsekových nástrojů pro obalový průmysl.

Co bude Vaší náplní práce?

  • Komunikace převážně s maďarskými zákazníky ohledně produktu společnosti
  • Příjem objednávek a zadávání objednávek do systému
  • Vyjasňování technických podkladů
  • Komunikace s výrobním úsekem
Požadavky

Jaké jsou požadavky?

  • SŠ vzdělání technického směru výhodou, ale ne nutností
  • Vhodné i pro absolventy
  • Schopnost učit se, český nebo slovenský jazyk
  • Maďarský jazyk nutností, angličtina výhodou
Benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Prostředí stabilní společnosti s přátelským prostředím
  • férový a otevřený přístup
  • Po zapracování vyšší platové ohodnocení odpovídající výkonu
  • Po 6 měsících podíl na hospodářském výsledku firmy formou kvartálních odměn
  • 5. týden dovolené
  • Stravenky
  • Firemní akce