OBCHODNÍ MANAŽER|ZAHRANIČNÍ OBCHOD|NĚMČINA

Lokalita
Obor
Referenční číslo
6-23-351436
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Zahraniční obchod.
  • B2B.
  • Německy mluvící trhy.
  • Technický produkt.

TO JE OČ TU BĚŽÍ ...

Hledám obchodního draka, pro kterého je už ČR malá.

Máš praxi v zahraničním obchodě?

Hledáš ale nadnárodní, úspěšnou společnost, kterou bys rád reprezentoval v zahraničí?

Rychloobrátka Ti nic neříká? Jsi spíš technický typ a preferuješ dlouhodobou spolupráci?

  • Key Account Managemet * Account Management * Business Development *

Čekám na Tvé CV a Ty už na nic nečekej!!

Zavoláme si!

Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání
  • NJ
  • PRAXE - zahraniční obchod/B2B
  • Orientace v německy mluvících zemích
  • Flexibilita - 50% času v zahraničí
  • Obchodní drive
Benefity
  • Zázemí nadnárodní úspěšné společnosti
  • Možnost být součástí úspěšného obchodního týmu
  • Motivující platové ohodnocení dle Tvých úspěchů a výsledků
  • Profesionální, jazykové vzdělávání