OBCHODNÍ MANAŽER 100 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč
Referenční číslo
4-23-354078
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený obchodník se schopností navázat a uchovat dlouhodobé obchodní vztahy? Rozumíte technickému produktu a dokážete ho prezentovat zákazníkům i v anglickém jazyce? Jste inovativní typ a rád se podílíte na obchodní strategii firmy? Pak nám zašlete svůj životopis!

Náplň práce

  • prezentace společnosti a produktů zákazníkům
  • podílení se na přípravě a zavádění nových výrobků do výrobního procesu (VW, Škoda)
  • účast na tvorbě/úpravě CP/PFMEA/MSA/APQP
  • účast na auditech
  • reporting
  • komunikace s ostatními odděleními (zejména development, kvalita, cost)
  • tvorba dokumentace dle zákaznických standardů; práce se zákaznickými portály výhodou
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
  • min. 2 roky zkušeností ve výrobní firmě
  • zkušenosti s vývojem nových produktů
  • znalosti IATF, VDA, Formel Q, 8D reportů, FMEA, 5S
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s koncernem VW/Škoda výhodou
  • znalost německého jazyka výhodou
  • znalost v oblasti plastů výhodou
Benefity
  • 13. a 14. mzda
  • roční navyšování mzdy
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • finanční odměny při pracovních a osobních výročích