Obchodně technický zástupce

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
25 000 Kč
Referenční číslo
2-40-335203
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti ve stavebnictví a jste dobrý obchodník? Máme pozici pro Vás.

Pro společnost, která působí v oblasti stavební chemie, hledáme kandidáta na pozici:

Obchodně technický zástupce pro ČR

Co bude Vaší náplní práce:

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí (realizační firmy, architekti, projektanti)
  • navrhování technických řešení a doporučení vhodných technologií
  • monitorování a analýza trhu
  • plánování a organizace školení a odborných seminářů
Požadavky
  • středoškolské vzdělání ideálně stavebního zaměření
  • znalost oboru stavebnictví minimálně 3 roky
  • zkušenosti na obchodně technické pozici podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota cestovat
  • komunikativní, spolehlivá osobnost
Benefity
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • notebook a mobilní telefon
  • jazykové kurzy
  • Multisport Karta
  • flexibilní pracovní doba
  • výhodné telefonní tarify pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní doba, možnost home office