OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER S NJ | VZDUCHOTECHNIKA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-30-341430
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro českou společnost, která je špičkou na trhu v oblasti vzduchotechniky již 25 let, hledáme kandidáty na pozici:
OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER s NJ

Náplň práce:
- Udržování firmy v povědomí stávajících zákazníků (telefonicky i osobně)
- Rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
- Aktivní dohled nad obchodními případy (bude potřeba, abyste měl/a vždy přehled o tom, v jakém stavu se právě nachází zakázka daného zákazníka)
- Komunikace mezi zákazníkem a odděleními napříč společností (přijímání poptávek, zprostředkovávání informací o průběhu zpracování nabídek, vyjasňování detailů poptávek se zákazníky, oddělením technologie, konstrukce a výrobou, zodpovídání technických dotazů zákazníkům)
- Oslovování nových, potenciálních zákazníků
- práce v "terénu" i v kanceláři

Požadavky

- Vzdělání technického zaměření
- Zkušenost s oborem TZB, vzduchotechniky, apod.
- Znalost Německého jazyka
- Velmi dobré vyjednávací a obchodní dovednosti a pro-zákaznický přístup
- Schopnost učit se novým věcem
- ŘP sk. B a ochoty cestovat ─ cestami a schůzkami s našimi klienty strávíte 1 až 2 dny v týdnu

- zajímavá a perspektivní práce ve stabilní české rodinné firmě s 25 letou tradicí
- zapracování od zkušených pracovníků firmy
- profesní růst
- příjemné a moderní prostředí
- možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
- služební automobil