Nechceš účto? Analyzuj! Začni zítra!

Referenční číslo
20-11-339307
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš po studiu a nechceš jen rutinní práci v účetnictví? Hledáš výzvu, kde uplatníš nejen teorii ze školy, ale i selský rozum? Staň se Finančním analytikem a odstartuj svou kariéru!

Hlavní náplň práce:
* Spolupráce s mezinárodním teamem a manažery ze zahraničí
* Zpracování a příprava dat pro finanční analýzu
* Analyzování dat, reporting
* Příprava statistik a prezentací
* Možnost podílet se na přípravě budgetu a rozhodování o jeho efektivním využití do budoucna
* Příležitost přispět k rozkvětu jedné z nejprestižnějších finančních firem na trhu
* Reporting v Excelu, práce se systémem SAP (zaškolení je samozřejmostí)

Požadavky

* Jsi analytický typ, co rád hledá finančí řešení pro rozvoj firmy?
* Zajímáš se o finanční analýzy a pojmy ze světa financí? Máš praxi, nebo ji chceš získat?
* Nebojíš se mluvit anglicky a motivuje tě každodenní využití angličtiny?
* Rád nalézáš nová řešení?
* Jsi flexibilní, tvárný a otevřený novým informacím?
* Rád pracuješ s čísly, organizuješ je v Excelu a chceš se naučit používat SAP?

Pokud je Tvá odpověď ANO, pak Tě rádi uvidíme na pohovoru, kde zodpovíme všechny Tvé dotazy.

Benefity

* 25 dní dovolené + Sick days
* Stravenky
* Benefit body v rámci "Cafeteria Benefit Plus"
* Možnost home office
* Referral Bonus
* Relaxační zóny v kanceláři
* Školení a jazykové kurzy
* Teambuildingové akce
* Příspěvěk na penzijní/životní připojištění