Nástrojář, Stříbro

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
9-21-337732
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro svého významného klienta, který aktuálně staví svůj výrobní závod ve Stříbře, obsazujeme pozici NÁSTROJÁŘ.
Máte zkušenosti z podobné pozice ve výrobní firmě? Vyznáte se ve výrobních nástrojích a materiálech? Neváhejte nás kontaktovat. Firma využívá nejmodernější technologie a plně automatizovanou výrobu. Jejím produktem jsou plechovky pro přední výrobce nápojů.

Staňte se součástí týmu a my Vás toho spoustu naučíme. Zvýšíte si kvalifikaci a stanete se členy moderní nadnárodní společnosti.

Pro více informací se neváhejte ozvat a my Vám řekneme více.

Požadavky

* Předchozí zkušenost s podobnou pozici
* Znalost výrobních nástrojů a materiálů
* Obecné znalosti údržby
* Technické povědomí
* Požadovaná znalost ISO, H&S a požární ochrany
*Uživatelská znalost práce na PC

Benefity

* smlouva na dobu neurčitou
* roční bonusové ohodnocení
* prémie za odpracované noční směny (20 %)
* prémie za za odpracované víkendy (25 %)
* 5 týdnů dovolené
* stravenky v hodnotě 80 Kč/den
* příspěvek na dopravu 3 Kč/km
* vánoční bonus
* příspěvek na dovolenou
* firemní akce