Nákupčí v Plzni

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-20-348729
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme kolegu do oddělení nákupu pro jednu z plzeňských společností.

Máte již zkušenosti na pozici nákupčího z výrobní společnosti. Rád vyjednáváte ceny, dodací podmínky a celkovou spolupráci? Nedělá Vám problém komunikovat napříč společností a hlídat termíny a správnost dodávek? Domluvíte se anglicky nebo německy jak písemně, tak po telefonu?

Pak jste náš člověk. Ozvěte se a dozvíte se o nabídce více.

Požadavky
  • zkušenosti z výrobní společnosti z oddělení nákupu
  • zkušenosti s jednáním s dodavateli a popřípadě vyhledáváním nových
  • znalost anglického nebo německého jazyka - využijí jak psanou, tak mluvenou formou
  • dobrou znalost MS Office balíčku, SAP bude výhodou
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • roční odměna 10% ze mzdy
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 80,- Kč
  • jazykový kurz NJ či AJ
  • mobilní telefon, PC