NÁKUPČÍ S AJ l HOŘICE l 31 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
5-20-359687
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici Nákupčí?

Pojďte pracovat pro mezinárodní výrobní společnost!

Co vás na této pozici čeká?

  • Nákup základního materiálu pro výrobu
  • Podílení se na vyřizování dodavatelských reklamací ve spolupráci s oddělením kvality
  • Nastavování dat v SAP a předávání podkladů
  • Zajištění certifikátů o původu zboží při importních/ exportních dodávkách mimo EU
  • Zařazování položek dle celních sazebníků viz výše
  • Inventurní činnost, řešení diferencí skladových položek
  • Měsíční reporty Intrastatu

Láká Vás tato pozice? Potom nám určitě zašlete životopis!

Požadavky
  • SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • Zkušenost v oblasti nákupu min. 2 roky
  • Plynulá znalost AJ slovem i písmem
  • Práce s PC: Znalost práce s MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • Znalost SAP
Benefity
  • Roční bonusy, prémie a příspěvky
  • 5 týdnů dovolené
  • Propracovaný systém firemního vzdělávání
  • Nástup je možný ihned nebo dle dohody