NÁKUPČÍ s AJ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-20-355779
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do výrobní firmy hledám Specialistu nákupu. Máte zkušenosti z automotive prostředí a ovládáte plynně anglický jazyk?

Zašlete mi Váš strukturovaný životopis!

Co Vás čeká na této pozici?

  • budete mít na starosti nákup přímých a nepřímých komodit
  • management rizik nákupního procesu vč. rizik spojených s dodavateli
  • zefektivnění vztahů se stávajícími dodavateli a jejich průběžná kontrola
  • z hlediska administrativy uzavírání rámcových smluv a kooperace na reklamacích
Požadavky
  • SŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • AJ pro bezproblémovou plynulou komunikaci
  • praxe z oblasti automotive (minimálně 3 roky)
  • MS Office a SAP velkou výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • každoroční valorizace platu
  • dotované závodní stravování
  • pružná pracovní doba