Nákupčí přímeho materiálu

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
8-20-370584
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte práci nákupčího? U nás máte šanci! Budete zajišťovat plynulé zásobování surovinami, materiály, zbožím a zpracovávat nákupní agendu dle potřeb společnosti. Uvítáme i juniory, které bude bavit pracovat v menší rodinné společnosti a budete se chtít v oboru nadále vzdělávat.

Bude mít na starosti:

  • koordinaci nákupu přímého i nepřímého materiálu
  • kontroly faktur a dodacích listů,
  • sledování a řízení skladových zásob,dle stanoveného rozsahu
  • aktivní komunikaci a jednání s dodavateli, výrobou a logistikou,
  • nevyjednává konečnou cenu, není nutná znalost koncového materiálu
Požadavky

zájemce by měl hlavně:

  • umět pracovat s PC/ Excelem a nějakým ERP systémem (ve firmě mají QAD)
  • měl by mít angličtinu opravdu na komunikativní úrovni - na denní bázi jednáte s dodavateli

Hledáme akčního člověka, který si ohlídá svou práci a je důsledný

Benefity

Společnost nabízí:

  • Dodatková dovolená 5D
  • Sick days 3D
  • Stravenky (70,- za odpracovanou směnu)
  • Masáže hrazené zaměstnavatelem
  • Cafeteria/Penzijní připojištění
  • Možnost výuky AJ