MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ s přesahem do personalistiky

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 48 000 Kč
Referenční číslo
16-7-354289
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do výrobní společnosti zabývající se zakázkovou výrobou v oblasti strojírenství hledáme zkušeného kandidáta na pozici MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ, který bude mít na starosti kompletní mzdovou agendu.

Jak si blíže představit pracovní náplň?

  • kompletní vedení mzdového účetnictví, zpracování mezd
  • komunikace s úřady státní správy a ZP
  • personálně-administrativní podpora (zpracování smluv, dodatků, správa osobních dat zaměstnanců)
  • spolupráce s oddělením financí
  • práce v systému Oracle a interním mzdovém programu (obojí zaučíme)
Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti od vás potřebujeme?

  • znalost mzdové problematiky, orientace v současných zákonech
  • praxe ve mzdovém účetnictví, zkušenosti se samostatným zpracováním mezd a zúčtování daní
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • chuť být oporou pro další kolegy ve firmě, pozitivní naladění a komunikační dovednosti
  • alespoň základní znalost AJ bude výhodou
Benefity

Čím vás na pozici odměníme?

  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem 9 - 14 hod
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v areálu firmy
  • hrazené jazykové kurzy
  • Edenred Benefits Card a příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné mobilní tarify