Mzdová účetní

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
16-7-371205
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro švédskou společnost se silným zázemím na trhu hledáme kandidáta se smyslem pro pořádek, pečlivost a systém na pozici MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ.

O co všechno se na pozici budete starat?

  • kompletní zpracování mezd pro 400 zaměstnanců (v týmu s další kolegyní)
  • komunikace se státní správou, vyřizování exekucí, insolvencí
  • přihlašování a odhlašování zaměstnanců na OSSZ, ZP, kontrola plnění zákonných povinností zaměstnavatele v rámci pracovních poměrů
  • zpracování docházky a kontrola podkladů pro mzdy v docházkovém systému
  • roční zúčtování daně
Požadavky

Jaké znalosti a zkušenosti hledáme u vás?

  • vzdělání ekonomického směru
  • praxe na pozici mzdový/á účetní
  • znalost legislativy
  • znalost práce na PC (MS Office, zkušenost s účetním systémem - firma používá Premier, ale na ten rádi zaučí)
  • systematičnost, pečlivost a potěší nás i pozitivní osobnost :)
Benefity

Čím se odměníme my vám?

  • možnost navýšení mzdy po zkušebním období, navýšení po odpracované době
  • bonusy za odpracované roky
  • roční bonus
  • 5 dní zdravotního volna navíc
  • příspěvek na stravování
  • lekce AJ
  • částečně flexibilní pracovní doba