MZDOVÁ ÚČETNÍ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
26 000 - 29 000 Kč
Referenční číslo
9-11-340040
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud máte již praxi v oblasti mzdového účetnictví, ovládáte související legislativu a aktuálně uvažujete o změně zaměstnání, pak je tady příležitost právě pro Vás. Neváhejte a přihlaste se na pozici MZDOVÁ ÚČETNÍ.

Hlavní náplň práce:

* zpracování a výpočet mezd (cca 250 zaměstnanců)
* roční zúčtování daně
* zpracování vyúčtování pracovních úrazů

Požadavky

* min. SŠ vzdělání ekonomického směru
* praxe na stejné pozici minimálně 2 roky
* znalost související legislativy
* zodpovědnost, samostatnost

Benefity

* smluvní mzdové ohodnocení – individuální domluva
* benefitní systém ( docházkový bonus, výuka jazyků
* 5 týdnů dovolené
* možnost úpravy pracovní doby, 37,50 hodiny/týden
* možnost stravování v místě, příspěvek na stravování