Mzdová/ý účetní BEZ ANGLIČTINY + roční bonus

Plný úvazek
Mzda
35 000 Kč
Referenční číslo
19-11-345935
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte nejenom dobrou teoretickou znalost, ale také prokazatelnou praxi jako mzdová/ý účetní? Baví Vás zodpovídat si samostatně za širokou účetní agendu? Chcete být součástí menšího přátelského týmu?

Váše náplň práce:

  • 80% náplně práce zpracování exekucí za celou společnost
  • 20% mzdová agenda
  • Zajišťování veškerých náležitostí z oblasti mezd a personalistiky spojené se vznikem a ukončením pracovního poměru
  • Kompletní zpracování mezd, odvodů pojistného, daní z příjmů
Požadavky
  • SŠ vzdělání, VŠ vzdělání výhodou
  • Zkušenost s účetním programem PERM 3 výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, komunikativnost
  • Ochota se učit novým věcem
  • Znalost pracovně-právní legislativy
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Časovou flexibilitu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Zvýhodněné stravování
  • Neomezená konzumace studených/teplých nápojů na pracovišti