MONTÁŽ BEZPEČNOSTNÍCH DVEŘÍ - I PRO ABSOLVENTY, až 43 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
28 000 - 43 000 Kč
Referenční číslo
13-21-340996
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste nerad zavřený celý den mezi čtyřmi stěnami a rád byste pracoval v terénu? Jste fyzicky zdatný a vlastníte řidičský průkaz? Pošlete nám svůj životopis!

Co Vás čeká? Montáž bezpečnostních dveří u klientů a to jak u soukromých osob, tak i na stavbách. Jedná se o pohodovou práci ve dvojici.

Kde? Celá Praha, začátek je každý den v Libni, po skončení zakázek se do práce již vracet nemusíte.
Kdy? Pondělí až pátek, od 7:00 do 16:00 (sem tam se ale může práce protáhnout).
Mzda? Ve zkušební době 28 000 Kč. Po za školení si pracovníci vydělají v rozmezí od 33 000 do 43 000 Kč/měs.!

Požadavky

* řidičský průkaz sk. B
* zkušenost s manuální prací
* fyzická zdatnost, dveře váží i 70 kg

Benefity

* služební telefon a dodávka