Mistr na stavbu

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-5-356580
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta - Společnost, která je na trhu od roku 2002 a hlavní náplní je developerská a investiční činnost v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí, kdy v letošním roce založili stavební divizi a sestavují nový tým pro stavební realizaci primárně vlastních developerských projektů hledáme:

MISTR na stavbu

Co bude Vaší náplní práce?

  • Zodpovědnost a organizace práce dělnických skupin
  • Koordinace týmu podřízených
  • Zabezpečení odborné způsobilosti pracovníků
  • Dohled na BOZP A PO
  • Řádné údržby, kontroly a revize strojů, přístrojů a nástrojů
  • Spolupráce při objednávání stav. materiálů
  • Přebírání materiálu
  • Úzká spolupráce se stavbyvedoucím
Požadavky

Co od Vás potřebujeme?

  • Vystudovaný obor stavebnictví
  • ŘP sk. B
  • Znalost PC Word, Excel
  • Technické myšlení a smysl pro detail
  • Důslednost, zodpovědnost, týmovost a vynikající komunikační dovedností
  • Časová flexibilita
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Práce na ŽL nebo HPP
  • Přátelský a pracovitý tým
  • Platební ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem,
  • Roční bonus
  • Podpora, individuální coaching a mentoring
  • Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Firemní a teambuildingové akce
  • Sick days
  • Narozeninový den
  • Dny dovolené navíc
  • Multisport karta