Měření produktů v laboratoři kvality - brigáda

Druh pozice
Brigáda
Mzda
130 Kč
Referenční číslo
3-19-341527
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Studenti a studentky, máte zájem o brigádu od 130 Kč/hod podle Vašich časových možností 2 - 5 dnů v týdnu? Pak neváhejte a napište!

Nabízíme brigádu v Kuřimi na oddělení kvality.

Vaší náplní práce bude:

- na digitálním mikroskopu měřit kvalitu našich výrobků
- porovnávat naměřené hodnoty s údaji na výkresech
- výsledky měření zapisovat do protokolů kvality

Nástup možný ihned!

Požadavky

- věk minimálně 18 let
- nejméně 2 dny v týdnu pravidelně docházet do práce
- schopnost číst výkresovou dokumentaci
- Angličtina nejméně A2 - čtení jednoduchých textů v protokolech
- MS Excel na uživatelské úrovni - doplňování dat do tabulek
- pečlivost a zodpovědnost - ovlivníte spokojenost našich zákazníků
- zájem o řízení kvality

Benefity

Nabízíme Vám:
- dlouhodobou brigádu za 130 Kč/hod.
- na nejméně 2 dny v týdnu
- s flexibilním začátkem a koncem směny
- příspěvek na dopravu 300 Kč - 2500 Kč
- příspěvek na závodní stravování
- čisté a moderní prostředí
- seznámení s procesy výroby a řízení kvality ve velké nadnárodní firmě (automotive)