MECHATRONIK senior

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
6-30-338202
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného Mechatronika pro vývoj softwaru a programování nových aplikací v oblasti automotive výroby a robotizace. Jedná se o programování PLC pro montážní linky, nastavování standardů včetně dokumentace, neustále zlepšovat automatizace v návaznosti na Industry 4.0

Požadavky

- VŠ nebo SŠ ideálně technickéhonebo elektrotechnického směru
- základní znalost AJ
- praxe v oblasti mechatroniky a diagnostiky
- znalosti pneumatických a hydraulických obvodů a řídících systémů
- systémový přístup k řešení problémů

Benefity

- pružnoá pracovní doba
- týden dovolené navíc
- 13. plat a roční bonus v případě splnění osobních cílů
- příspěvky do cafeterie
- home office
- dotované závodní stravování v areálu firmy
- odborné a jazykové vzdělávání
- příspěvek na penzijní připojištění