MECHATRONIK junior

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-30-338205
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojďte uplatnit zkušenosti např. z údržby zařízení po elektro stránce! Vyznáte se v elektro servisu, umíte zařídit kalibrace měřidel a podílet se na nákupu nových elektro zařízení?

Pracovní náplň tedy obnáší:
- mít přehled o testovacích zařízení, jeho údržbu a servis
- standardizovat a automatizovat postupy a procesy ohl. testovacího SW a minimalizovat lidské chyby
- programovat PLC pro montážní linky, nastavovat standardy včetně dokumentace
- podílet se na nákupu nových elektro zařízení
- podpora při přesunech elektro zařízeních mezi závody

Požadavky

- VŠ nebo SŠ vzdělání ideálně elektrotechnické
- znalost měření / regulace / automatizace při testování nových výrobků a komponentů, dále jeho SW zpracování, tvorba výstupů
- zajímat se o možnosti zlepšování, přicházet s novými nápady

Zkrátka víte, co jsou elektrické a neelektrické veličiny, jak se měří, umíte zkontrolovat el. obvody a napájení atd.?

Benefity

- pružnoá pracovní doba
- týden dovolené navíc
- 13. plat a roční bonus v případě splnění osobních cílů
- příspěvky do cafeterie
- home office
- dotované závodní stravování v areálu firmy
- odborné a jazykové vzdělávání
- příspěvek na penzijní připojištění