Mechanik textilních strojů - přímo kmen!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
3-30-342965
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud maté zkušenosti z obdobné pozice, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Pro největší italský výrobní závod hledáme šikovné pracovníky přímo do kmene!

  • údržba a opravy textilních průmyslových strojů
  • řešení poruch a příčin výrobních strojů
  • předávání informací o poruchách a časové náročnosti řešení
  • pozice je na 3-směnný provoz
  • místo výkonu práce Brno
  • dlouhodobá spolupráce na HPP
Požadavky
  • láká Vás nahlédnout do výroby tkaniv
  • SŠ/ SOU vzdělání v oboru výhodou! (strojní mechanik, zámečník, apod.)
  • Zkušenosti z obdobné pozice výhodou (opravy průmyslových strojů)
  • práce na PC
  • samostatnost, spolehlivosti, manuální obratnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu
Benefity
  • motivující mzda
  • 25 dní dovolené (5 týdnů)
  • 13. mzda
  • příspěvek na dopravu
  • bonusy, prémie
  • příspěvek na stravu
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas (až 8000 Kč/rok)
  • příspěvek na penizijní/životní připojištění
  • vzdělávací kurzy a školení