MECHANIK/ÚDRŽBÁŘ STROJŮ, i pro absolventy, až 35 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
20 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
7-21-340287
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici údržbáře nebo mechanika strojů? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis na pozici MECHANIK/ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ a staňte se součástí společnosti sídlící v Českých Budějovicích.

Náplň práce:
- pravidelný servis, údržba a opravy strojů
- zajišťování bezporuchového chodu strojů
- analyzování a oprava poruch
- vedení evidence závad a servisních kontrol

Požadavky

- vyučení nebo SŠ vzdělání v oboru strojírenství
- znalost hydrauliky a pneumatiky
- orientace v technické dokumentaci
- výhodou svářečský průkaz nebo vyhláška 50/1978Sb.

Benefity

- příplatky za směnný provoz
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování