MECHANIK/ÚDRŽBÁŘ

Obor
Plný úvazek
Mzda
26 000 - 37 000 Kč
Referenční číslo
6-30-341093
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Příležitost jak pro zkušené, tak i méně zkušené, avšak šikovné kandidáty, kteří zvládnou základní údržbu či montáže strojů.
Náplní práce je totiž provádění běžných oprav strojů a zámečnických prací. Dá se říct, že je to relativně čistá práce s moderním strojním vybavením. Není nutné znát konkrétní typy strojů, protože vše potřebné Vás stejně zaučíme.
Takže máte-li dvě šikovné ruce, jste ochotni pracovat ve třísměnném režimu, pošlete nám strukturovaný životopis.
Na platových podmínkách se s Vámi rádi domluvíme ku spokojenosti obou stran.
Nástup možný ihned!

Požadavky

- technické vzdělání nebo několikaletá praxe na stejné či podobné pozici
- samostatnost, manuální zručnost, schopnost řešit problémy
- základní znalosti v oboru hydrauliky a pneumatiky výhodou
- ochota práce ve třísměnném režimu

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- každoroční valorizace platu
- dotované závodní stravování
- plat + 20% bonusy