MATERIÁLOVÝ DISPONENT

Obor
Plný úvazek
Mzda
25 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
4-13-347660
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • ** MÁTE ZKUŠENOSTI V NÁKUPU, LOGISTICE NEBO PLÁNOVÁNÍ VÝROBY ***

Hovoříte dobře anglicky a nebojíte se vyjednávat s dodavateli? Máte zkušenosti v oblasti plánování výroby, logistiky nebo nákupu a chcete své zkušenosti rozvíjet v nové oblasti?

Pro výrobní společnost působící na mezinárodní úrovni hledáme kandidáty na pozici "MATERIÁLOVÝ DISPONENT|AŽ 30 000 Kč|".

Náplň práce:

  • koordinace dodávek materiálu
  • komunikace s portfoliem dodavatelů
  • zajištění potřebného materiálu napříč výrobou
  • sledování stavu materiálu (po konečné zavedení do seriové výroby)
  • plánování s cílem optimalizovat materiálový management, náklady a tok materiálu
  • hledání nových dodavatelů materiálu
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na velmi dobré komunikační úrovni - komunikace se zahraničními dodavateli
  • zkušenosti v oblasti logistiky/plánování výroby
  • znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, Outlook, atd.)
  • schopnost nebát se vyjednávat s dodavateli
  • řidičský průkaz sk. B

Výhodou:

  • znalost práce v systému SAP
Benefity
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky na stravování
  • penzijní připojištění
  • high-tech prostředí mezinárodní společnosti
  • možnosti dalšího vzdělávání a růstu

a další benefity...