MARKETINGOVÝ SPECIALISTA s AJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-13-345523
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme člověka, který umí pracovat s nástroji on-line marketingu, ideálně pokud máte zkušenosti se správou webů či e-shopů. Chceme toho, kdo efektivně povede PPC kampaně a má přehled o aktuálních trendech v této oblasti. Je také potřeba, abyste občas jednal s klienty. Protože máme zákazníky i ze zahraničí, je také důležité porozumění v AJ alespoň pro poslech a čtení emailů apod.

Tato pozice je otevřená pro absolventy i zkušené marketéry. Záleží nám hlavně na Vašich schopnostech a potenciálu.

Nástup možný ihned

Požadavky
  • zkušenosti na stejné nebo obdobné pozici v oblasti marketingů a PPC kampaní
  • povědomí o současných trendech v marketingu
  • alespoň středně pokročilou znalost AJ pro čtení a poslech
  • analytické myšlení, občasná komunikace s klienty
  • ochota práce na plný úvazek
Benefity
  • stravenky
  • částečná možnost práce na HO