MARKETINGOVÝ MANAŽER s AJ l HRADEC KRÁLOVÉ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
5-13-346114
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jedinečná příležitost pro zkušené marketingové manažery pracovat ve stále se rozvíjející společnosti s pobočkami po celé Evropě. Buďte úspěšní a staňte se součástí světového lídra v oboru.

Co Vás čeká?

  • Vytvoření i zrealizování B2B marketingových kampaní od návrhu po konečnou analýzu
  • Vedení rozpočtu, forecasting
  • Měření efektivnosti marketingových projektů
  • Budování vztahů napříč společností (zahraniční pobočky) s marketingovými týmy, produktovými a obchodními odděleními, výkonými řediteli + spolupráce s nimi na marketingových strategiích
  • Vývoj a příprava marketingových materiálů, spolupráce s interními týmy i externími agenturami (webové stránky, blogy, videa, brožury, prezentace a PR atd.)
  • Organizace marketingových akcí, výstav i interních setkání
  • Vedení administrativy s tím související

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete níže uvedené požadavky, neváhejte a napište nám svůj životopis v ČJ i AJ.

Požadavky
  • Vzdělání v oblasti obchodu/marketingu
  • Praxe na obdobné pozici alespoň dva roky
  • Pokročilá znalost AJ - využívání na denní bázi
  • Zaměření na výsledky, analytické myšlení
  • Prokazatelné výsledky – úspěšnost projektu
  • Manažerské schopnosti a reprezentativní vystupování
  • Samostatnost, zodpovědnost za vedení projektů
Benefity
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusový program
  • moderní kanceláře
  • prima kolektiv