MARKET ANALYST, 40 000 CZK

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
13-13-340943
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte zajímavou práci, kde využijete znalost italštiny? Máte zkušenost s průzkumem trhu a komunikací s klienty? Pokud vás zároveň zajímá hledání dat a příprava podkladů, dejte nám vědět.

Pro našeho partnera hledáme analytika trhu, který se nebojí navazovat obchodní vztahy s dalšími partnery v České republice a Itálii.

Pokud máte již nějaké pracovní zkušenosti a dokážete si práci velmi dobře zorganizovat, neváhej nám zaslat CV v českém i anglickém jazyce!

A co Vás bude na této pozici konkrétně čekat?
* Příprava podkladů týkající se aktuální situace na trhu
* Hledání možností na rozvoj obchodního působení
* Vytváření a udržování databáze aktuálních dat
* Komunikace s kanceláří ve Vídni
* Předávání informací o českém trhu italským společnostem
* Organizace obchodních setkání v ČR a Itálii

Nástup: IHNED, smlouva na 1 rok
Lokalita: Praha 1 - Malá Strana
Pracovní doba: 40 hodin/týden

Požadavky

* ideálně VŠ vzdělání v ekonomii, mezinárodních vztazích či příbuzných oborech
* Zkušenosti z administrativy a analýzy dat výhodou
* Velmi dobrá znalost češtiny a italštiny pro interní komunikaci a externí komunikaci s klienty
* Znalost angličtiny velkou výhodou
* Velmi dobrá organizace práce, multitasking
* Aktivní a komunikativní osobnost

Benefity

* Nadstandardní dny dovolené a další placené volno
* Zkušenost ze státní instituce a možnost navázání zajímavých kontaktů