MANAŽER/KA PROJEKČNÍHO ODDĚLENÍ A REALIZACE PROJEKTŮ

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-6-348043
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte za sebou působení na manažerské pozici v technické společnosti? Baví Vás pracovat na zakázkách od fáze cenové nabídky až po realizaci u zákazníka? Tohle může být příležitost přesně pro Vás!

Na pozici MANAŽER/KA PROJEKČNÍHO ODDĚLENÍ A REALIZACE PROJEKTŮ (AV technika) pro středně velkou společnost v Praze, aktuálně hledáme schopného kandidáta, který bude mít na starosti:

  • vedení týmu projektantů
  • přípravu cenových nabídek projektů (pro kolegy z obchodního oddělení i pro klienty)
  • tvorbu a řízení časových a finančních aspektů projektů
  • přípravu podkladů k realizaci zakázek
  • jednání s dodavateli, projekčními kancelářemi a klienty
  • dohled nad projektováním zakázek – on návrhu technického řešení po realizace, případně autorský dozor
  • reporting
  • tvorbu strategií a cílů pro oddělení
Požadavky

Co na pozici potřebujete?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (elektrotechnika nebo architektura výhodou)
  • 5 let zkušeností v projekci - AV technika výhodou
  • zkušenosti z manažerské pozice - vedení týmu, tvorba strategií, vedení projektů
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • znalost programu AutoCAD
  • ŘP sk. B
Benefity
  • služební vůz i k soukromému užití
  • 5 dnů volna navíc
  • sick days
  • MultiSport karta
  • penzijní připojištění a životní pojištění, pojištění odpovědnosti
  • stravenky
  • jazykové vzdělávání
  • příjemný menší kolektiv
  • možnost občasného home officu
  • profesní růst - odborné certifikace