MANAŽER VÝROBY| MONTÁŽ

Referenční číslo
8-30-338751
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte pracovní uplatnění na pozici MANAŽER VÝROBY? Do menší společnosti zaměřující se na montáž součástek do automobilového průmyslu hledáme novou posilu.

V kompetencích budete mít:

  • Řízení a organizace oddělení výroby
  • Vedení a motivace podřízených pracovníků
  • Dohled nad plněním stanovených cílů, sledování ukazatelů produktivity
  • Podílení se na zlepšování procesů a systémů ve výrobě vedoucí ke zvýšení efektivity
  • Zodpovědnost za bezpečnost práce na pracovišti
  • Implementace štíhlé výroby
  • Zodpovědnost za fungování údržby
Požadavky

Co byste měli splňovat, abyste postoupili do užšího kola výběru?

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického zaměření
  • Anglický jazyk na úrovni B2 - denní komunikace
  • 2 roky zkušeností na pozici VEDOUCÍ VÝROBY
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Zodpovědný a inovativní přístup
Benefity
  • Stravenky
  • Příspěvky na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Sickdays