Manažer účetního oddělení

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 130 000 Kč
Referenční číslo
19-7-354516
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nehledáme jen Bosse účetního oddělení, hledáme Leadera, který se skvěle postará o své oddělení! Máte chuť vést lidi, uplatnit své brilantní účetní dovednosti a zároveň rozvíjet business a využít tak i své skvělé komunikační dovednosti?

Tak hledáme právě Vás!

Co bude hlavní náplní našeho managera:

  • Vedení a rozvoj týmu účetního outsourcingu
  • Odpovědnost za budget účetního oddělení
  • Rozvoj vztahů s klienty
  • Účast na aktivitách v oblasti Business Development
  • Účast na aktivitách celosvětové sítě v oblasti outsourcingu
  • Spolupráce s daňovým oddělením a oddělením transakčního poradenství

Neobejde se to bez výborných prezentačních dovedností a flexibility. Jako každému správnému účetnímu Vám také nesmí chybět výborné analytické myšlení a samostatnost.

Nástup - dle dohody

Lokalita - Praha 8

Požadavky
  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Výborná znalost anglického jazyka – schopnost vést jednání se zahraničními klienty
  • min. 8 let praxe v oblasti vedení kompletního účetnictví
  • Výborná znalost podvojného účetnictví, odpovídající znalost daňových zákonů
  • Znalost mezinárodních účetních standardů IFRS / GAAP a metody konsolidace
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní náhradního volna
  • Odborná školení
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Volné vstupy do fitness v centru Prahy
  • Pravidelné kulturní, společenské a sportovní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Slevové karty