MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY, automotive

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-13-339384
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte tah na branku a domluvíte se anglicky? Víte, co obnáší pojmy up-selling a cross-selling? Máte zkušenost s obchodem, či nákupem ve výrobní firmě?
Potřebujeme člověka, kterému svěříme do péče své strategické klienty. Jeho úkolem bude:

Jeho úkolem bude:
- navazovaní a udržování profesionálních vztahů s klíčovými osobami u příslušných zákazníků
- koordinace práce zaměstnanců firmy, aby byly splněny požadavky zákazníka
- dohled nad poptávkou a nabídkou, dodržováním terminů
- tvorba plánů prodeje a finančních rozpočtových plánů s příslušnými klíčovými zaměstnanci
- komunikace vzniklých problémů
- příprava reportingu pro management (KPI, analýza dat)

Požadavky

- min. SŠ vzdělání ekonomického, nebo technického směru
- angličtina pro denní využití – např. pro komunikaci s globálními manažery skupiny
- předchozí zkušenost (z obchodu, s řízením projektů, s nákupem) - ideálně ve výrobní firmě
- profesionální přístup, se zaměřením na zákazníka
- dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook )
- zkušenost se SAP výhodou

Benefity

- měsíční bonus do 3000 Kč
- příspěvek na závodní stravování (obědy v areálu společnosti už od 31 Kč)
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 450 Kč
- 5 týdnů dovolené
- jazykové kurzy zdarma v místě výkonu práce
- firemní akce