Manažer logistiky

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
8-21-366334
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme pracovníka na pozici MANAŽER LOGISTIKY, který bude mít za úkol vést všechny logistické procesy ve společnosti. Pokud hledáte novou pracovní výzvu, tak nás neváhejte kontaktovat!

Co Vás bude čekat a za co budete mít zodpovědnost na pozici manažer logistiky?

  • Expedice, plánování expedice, vyjednávání s přepravci za účelem dosažení nejlepších podmínek pro přepravu (dodávky kontejnerové i kamionové)
  • Plánování výroby, sledování zásob a interní komunikace
  • Řízení skladových zásob a jejich optimalizace
  • Dohled a koordinace logistických projektů a procesů
  • Analýza strategických potřeb v závodě
  • Nastavení / implementace / rozvoj reportingu
  • Vedení týmu
Požadavky

Manažer logistiky by měl splňovat tyto požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání zaměřené na logistiku je výhodou
  • Zkušenosti z vedoucí pozice v logistice
  • Znalost logistických procesů, tvrdé vyjednávací schopnosti s dopravci pro dodávky po moři a kamiony
  • Aktivní anglický jazyk, další jazykové znalosti by byly považovány za plus
  • Vynikající znalost Excelu, SAP je výhodou
  • Vynikající organizační, vyjednávací a komunikační dovednosti
Benefity
  • 13. mzda
  • Penzijní připojištění 700Kč/měsíčně
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky 100Kč/směna (plně hradí zaměstnavatel),
  • Příspěvek na dětské tábory,
  • Očkování proti chřipce,
  • Parkování v areálu společnosti