Manažer logistiky

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
9-21-366131
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte pracovní příležitost v logistice mimo oblast automotive? Máte zkušenosti s vedením a koordinací logistických procesů ve výrobním závodě? Tak jste náš člověk!

Co Vás bude čekat a za co budete mít zodpovědnost:

  • Expedice, plánování expedice, vyjednávání s přepravci za účelem dosažení nejlepších podmínek pro přepravu
  • Sledování zásob a interní komunikace
  • Řízení skladových zásob a jejich optimalizace
  • Dohled a koordinace logistických projektů a procesů
  • Analýza strategických potřeb v závodě
  • Nastavení / implementace / rozvoj reportingu
  • Vedení týmu
Požadavky

Manažer logistiky by měl splňovat:

  • Zkušenosti z vedoucí pozice v logistice
  • Znalost logistických procesů, tvrdé vyjednávací schopnosti s dopravci
  • Aktivní anglický jazyk, další jazykové znalosti by byly považovány za plus
  • Vynikající znalost Excelu, BAAN či SAP
  • Vynikající organizační, vyjednávací a komunikační dovednosti
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění a dojíždění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování