MAJETKOVÁ ÚČETNÍ až 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
4-7-354373
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v oblasti účtování majetku a alespoň částečnou znalost AJ? Pokud Vám vyhovuje prostředí mezinárodní společnosti a zvažujete nyní změnu, zkuste štěstí u nás! Hledáme MAJETKOVOU ÚČETNÍ!

Náplň práce:

  • odpovědnost za evidenci veškerého majetku
  • účtování příchozích a odchozích investičních faktur
  • správa, inventarizace, evidence majetku společnosti
  • evidence pronajatého majetku
  • analýzy a reportování pro interní účely i mateřskou společnost v zahraničí
  • zpracovávání projektů a rozpočtů
  • archivace potřebné dokumentace

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadavky
  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxi v účtování majetku
  • komunikativní znalost anglického jazyka je velkou výhodou
  • zkušenosti se SAP velkou výhodou
  • přesnost, samostatnost
Benefity
  • měsíční prémie
  • 25 dní dovolené
  • pružná pracovní doba
  • cafeterie, kantýna
  • vzdělávací programy
  • firemní akce