LOGISTIK - VEDOUCÍ SMĚNY

Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč
Referenční číslo
7-21-359835
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s řízením a koordinací skladového hospodářství? Máte pod palcem výdej, příjem materiálů a zásobování výroby?

Pokud ANO, neváhejte zaslat svůj životopis!

Na starost budete mít:

Řízení, koordinaci a kompletní zajištění interní logistiky

Příjem, výdej a skladování výrobků a zboží

Inventury, vedení agendy o skladových zásobách

Vedení a hodnocení pracovníků na základě požadovaných ukazatelů

Požadavky

VŠ/SŠ vzdělání

Praxe v oboru logistika

NJ a AJ výhodou

Uživatelská znalost SAP R/3

Znalost MS Office

Znalost skladového hospodářství

Praxe s vedením týmu pracovníků

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • výkonnostní prémie, prémie za přítomnost
  • podíl na hospodářském výsledku společnosti
  • příspěvky na životní popř. penzijní připojištění
  • příspěvky na ubytování resp. dojíždění
  • silná podpora jazykového a profesního vzdělávání