Logistický specialista s ruštinou

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
25 000 - 27 000 Kč
Referenční číslo
9-13-337347
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme vhodné kandidáty na pozici LOGISTICKÉHO SPECIALISTY s ruským jazykem. Mluvíte rusky a česky? Zvládáte základní úkony na počítači? Láká Vás pestrá pracovní náplň v logistice? Přihlaste se na pozici, kde by Vaším úkolem bylo následující:

* denní komunikace s řidiči kamionové dopravy v ruštině
* překlady textů ruština/čeština
* plánování tras
* řešení problémů během přepravy
* příjímání objednávek a zadávání zakázek do systému
* vedení příslušné dokumentace a její evidence

Požadavky

* dobrá znalost ruského jazyka a českého jazyka
* znalost práce na PC (uživatelsky MS Office)
* ochota vzdělávat se, učit se novým věcem
* příjemné vystupování
* ochota pracovat na dvě směny (ranní 8-16, odpolední 14-22)
* dobré komunikační dovednosti

Benefity

- stravenky
- bonus na dovolenou a Vánoce
- jazykové kurzy
- profesní školení (MS Office, interní systém)
- mobilní telefon i k soukromým účelům
- standardní dovolená