Linux síťový tester Junior- telekomunikace V CENTRU!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-10-340017
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš rád Linux? Říká Ti něco příkazová řádka a diagnostika sítě (ping atd.)?
Chceš se rozvíjet v testovaní sítí a připojení?

Tak pojď k nám :). Budeš u nás testovat připojení a funkčnost sítí ad. pro velké telekomunikační společnosti.
Nabízíme možnost profesního růstu v prostředí specialistů, které tento druh práce baví.

Pro zajímavost pracujeme s telekomunikačními a IP protokoly níže a bylo by fajn, kdyby jsi měl povědomí, alespoň o některých z nich (hlavně první dva):

TCP/IP, UDP/IP
BGP, BFD, OSPF
GTP, GTPv2, GTPP, RADUIS, DIAMETER
SS7, SIP
MPLS

Sedíme v centru mezi Hlavním a Masarykovým nádražím.

Požadavky

- základní znalost Linuxu
- 3 měsíce až 2 roky zkušeností s manuálním testováním SW aplikací
- znalost telekomunikačního prostředí výhodou
- komunikační schopnosti, týmový hráč
- zájem o SW testování, chtít se dál rozvíjet
- spolehlivost, flexibilita.
- anglický jazyk na úrovni čtení a psaní technické dokumentace

Benefity

- možnost Home Office a flexibilní pracovní doba
- Multisport karta
- pondělky bagetky a sendviče
- úterky ovoce a zelenina
- středy obědy
- čtvrtky dortíky
- masáže na pracovišti
- hrazená SIM se spoustou dat a příspěvěk na vlastní telefon
- notebook