LEAN MANAŽER s AJ

Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
6-30-341085
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nová příležitost pro zkušeného LEAN Manažera z prostředí automotive výrobní společnosti. Hledáme profesionála, který se ujme implementace nástrojů LEAN a zavede nová účinná opatření ve středně velké výrobní společnosti. AJ je v tomto případě naprostou podmínkou, protože budete mluvit anglicky na denní bázi a úzce spolupracovat s korporátním ředitelem ze zahraničí.
Na platových podmínkách se s Vámi rádi dohodneme k oboustranné spokojenosti v návaznosti na Vašich zkušenostech a osobnostních předpokladech.

Požadavky

- zkušenosti na stejné či podobné pozici podmínkou - implementace nástrojů LEAN
- AJ pro komunikaci na denní bázi formou psanou i mluvenou
- znalost výrobního prostředí a norem automotive
- velká míra samostatnosti a iniciativy

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- každoroční valorizace platu
- placené vzdělávání, kurzy AJ, NJ
- dotované závodní stravování
- plat + 20% bonusy