Launch Leader

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
65 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
5-21-339481
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Manažeři a manažerky pozor!

Baví Vás automotive? Máte zkušenosti s náběhem novým projektů? Nechybí Vám zkušenosti z pozice Projektového manažera?

Na pozici Launch leadera Vás čeká:

- Řízení projektového plánu a shromažďování informací a dokumentace k projektům
- Sledování technických a finančních aspektů projektu, časových termínů, identifikace rizik projektu
- Převádění projektů do výroby
- Řešení technických a koncepčních problémů vzniklých u zákazníka při zavádění nových výrobků
- Vytváření akčních plánů, kontrola a vyhodnocování jejich průběžného plnění

Teď udělejte první krok a zašlete nám Váš životopis!

Požadavky

- Min. střední odborné vzdělání technického směru
- Zkušenosti v automotive v oblasti výroby plastů podmínkou
- Pokročilou znalost AJ
- Uživatelskou znalost MC Office
- ŘP skupiny B

Benefity

- 13. a 14. plat
- Závodní stravování
- Stravenky
- Benefitní program Cafeterie
- 5 týdnů dovolené
- Smlouva na dobu neurčitou
- Příjemné pracovní prostředí