KOORDINÁTOR INTERNÍ KOMUNIKACE, 150 Kč/h

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
150 Kč
Referenční číslo
13-1-347937
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste energický a organizačně schopný student vysoké školy? Hledáte pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti, které by Vám poskytlo skvělou praxi v rámci interní komunikace a projektové managementu?

Mluvíte anglicky bez zábran?

Zvládnete pracovat 25h/týdně?

Pokud ano, těšíme se na Vaši reakci!

Náplň práce:

  • administrativní podpora manažera a týmu interní komunikace
  • organizace meetingů, služebních cest
  • spolupráce na projektech a eventech (distribuce plakátů, příprava a doprava materiálů atd.)
  • vytváření základních grafických prvků ve spolupráci s externím grafikem (online bannery, plakáty, letáky apod.)
  • komunikace s tiskárnami a event agenturami
  • zpracování objednávek a faktur
  • update Sharepoint a intranetových stránek
  • reporting

Spolupráce na 25 hod/týden (min. 3 dny v týdnu) - preferujeme kandidáty/ky se zájmem o dlouhodobější spolupráci.

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 4

Mzda: 150 Kč/hod

Požadavky
  • VŠ vzdělání (ideálně VŠ student/ka)
  • administrativní zkušenost (ideálně z mezinárodního prostředí)
  • pokročilá znalost anglického jazyka nutností
  • pokročilá znalost MS Office (především PowerPoint a MS Excel)
  • zkušenost ze Social Media Marketing výhodou (předeveším LI)
  • znalost grafických programů výhodou
  • přesnost, orientace na detail
  • komunikační dovednosti
  • týmový hráč
Benefity
  • moderní pracovní prostředí mezinárodní společnosti
  • příspěvek na stravování
  • mladý kolektiv
  • možnost získat praxi z mezinárodní společnosti a globálního týmu