Konzultant péče o zákazníka v Aténách

Referenční číslo
20-6-354736
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Země raných filozofů, jako Platón a Sókratés, čeká na ty z vás, kteří jsou připraveni objevovat svět a přestěhovat se do bájného a slunečné ho Řecka, kde je teplo dokonce i v zimě!

Tato mezinárodní společnost je silnou značkou na trhu a momentálně plánuje svůj tým oživit a rozšířit o nové zaměstnance se zájmem o komunikaci se zákazníkem či technologie.

Relevantní pracovní zkušenost v oboru je nepochybně výhodou, ale je to skvělá příležitost také pro absolventy, kteří se nebojí odcestovat a začít svou profesionální kariéru v rozmanitém multikulturním prostředí.

Hlavní náplň práce:

  • Konzultace projektů
  • Poskytování informací klíčovým klientům společnosti
  • Zpracovávání IT tiketů
  • Vyřizování telefonních hovorů a administrativní agendy
  • Řešení různorodých dotazů a problémů zákazníků telefonicky, či e-mailem
  • Kreativní implementace nových řešení
  • Týmová spolupráce
Požadavky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka a pokročilá znalost slovenštiny nebo češtiny
  • Zájem o oblast IT a zákaznického servisu
  • Rozvinuté organizační schopnosti
  • Zájem o technologie a schopnost řešit technické problémy
  • Podobná předešlá zkušenost (např. Helpdesk, zákaznická podpora, telefonické centrum, administrativní úkoly) je plus
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Ochota relokovat se do Atén
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Výhodný relokační balíček (ubytování na první dva týdny + letenka)
  • Pomoc s hledáním ubytování hrazena zaměstnavatelem
  • Jazykové kurzy řečtiny
  • Příspěvek na veřejné zdravotní pojištění a zdravotní balíček zahrnující lékařské prohlídky či dentální péči
  • Firemní lékař a zdravotní sestra
  • Účast na akcích organizovaných společností