KONSTRUKTÉR/KA| VEDOUCÍ POZICE|

Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
4-30-337327
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušeným KONSTRUKTÉREM a máte ambice se posunout dál a vést menší tým? Ozvěte se, máme Vám co nabídnout.

Hledáme zkušené konstruktéry a konstruktérky na vedoucí pozici do mezinárodní společnosti na pozici "KONSTRUKTÉR/KA|VEDOUCÍ POZICE V AUTOMOTIVE|AŽ 55 000 Kč|"

Náplň práce:

* podílení se na vývoji prototypů v automotive oblasti
* podílení se na mezinárodních projektech
* řešení problémů projektů se zákazníky a dodavateli
* plánování/řízení přípravy prototypových vzorků, ověření návrhu výrobků v souladu s časovým plánem projektu
* podpora při zavádění do výroby
* vedení menšího týmu šikolvných konstruktérů

Požadavky

* SŠ/VŠ technického zaměření
* zkušenosti v oblasti konstrukce
* schopnost komunikovat v anglickém jazyce (zahraniční zákazníci)
* zkušenosti v konstrukčním SW CATIA
* ochota občas cestovat k našim zákazníkům (prezentace projektů, řešení problémů)
* technické myšlení
* ambice vést menší tým

Benefity

* 5 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní doba
* příspěvek na dopravu
* příplatky na stravování
* životní a penzijní připojištění
* high-tech prostředí mezinárodní společnosti
* možnosti dalšího vzdělávání a růstu

a další benefity...