KONSTRUKTÉR pro automatizaci

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-30-338204
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nová výzva pro zkušeného Konstruktéra se znalostmi v oblasti robotizace a automatizace 4.0, který v případě potřeby bude provádět jednoduché konstrukční úpravy na strojích pro sériovou výrobu. Součástí bude také tvorba detailních výkresů např. pro hydraulické a pneumatické uzly či obecná implementace sestav do celku apod. Na této pozici budete úzce spolupracovat s mechatronikem.

Požadavky

- VŠ /SŠ vzdělání technického směru
- praxe ve výrobní společnosti – ideálně automotive
- znalost konstrukčních programů – ideálně CATIA
- zkušenost z oblasti automatizace

Benefity

- zahraniční stáže
- zázemí nadnárodní společnosti
- sociální výhody
- odborné a další jazykové vzdělávání
- dovolená navíc, penzijní pojištění