Key Account Manager do kosmetiky

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
19-23-349647
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

FMCG značka se správně vyvoněným portfoliem hledá zkušeného Key Account Managera.

Máte zkušenosti s vyjednáváním s moderními řetězci?

Měl/a jste na starosti více než jen desítky položek?

Pokud ano, pokračujte ve čtení!

Co bude mít tento KAM na starosti?

  • řízení a rozvoj obchodních vztahů s klíčovými zákazníky
  • budování a rozvoj trvalé spolupráce se svěřenými zákazníky
  • využití potenciálu svěřených zákazníků a hledání nových obchodních příležitostí
  • růst obratu při dosažení plánované profitability u svěřených zákazníků
  • zvyšování tržních podílů produktů společnosti
  • příprava a realizace promo akcí a prodejních aktivit v rámci celé České republiky.
Požadavky

Co má ideální kandidát/ka?

  • min. SŠ vzdělání
  • předchozí praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s vyjednáváním s moderními řetězci
  • zkušenost s e-commerce výhodou
  • zkušenost v FMCG, kosmetika obrovskou výhodou
  • obchodního ducha
  • razantní osobnost, která se v stresu nehroutí
  • skvělé vyjednávací schopnosti
  • reprezentativní a profesionální osobnost
  • zkušenost v řízení prodeje a péče o klíčové zákazníky
  • angličtina je výhodou pro některý typ zákazníků
Benefity

5 týdnů dovolené

3 sick days

Stravenky

Multisport karta

Občerstvení na pracovišti

Sleva na firemní výrobky/služby

Vzdělávací kurzy, školení

Služební automobil