Key Account Manager

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
19-13-340386
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vyznáš se v moderním/tradičním trhu? Máš zkušenost v oblasti FMCG? Chceš se v této oblasti dále rozvíjet?

Co bude mít tento KAMák na starosti?

- řízení a rozvoj obchodních vztahů s klíčovými zákazníky
- budování a rozvoj trvalé spolupráce se svěřenými zákazníky
- využití potenciálu svěřených zákazníků a hledání nových obchodních příležitostí
- růst obratu při dosažení plánované profitability u svěřených zákazníků
- zvyšování tržních podílů produktů společnosti
- příprava a realizace promo akcí a prodejních aktivit v rámci celé České republiky.

Požadavky

- ukončené SŠ vzdělání
- Znalost moderního/tradičního trhu
- Angličtina ke každodenní komunikaci (ústně i písemně)
- Zkušenost z FMCG

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost home office
- Bonusy/prémie
- Stravenky
- Multisport karta
- Auto k osobním účelům
- Jazykové kurzy