Sales manager Eastern Europe

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
19-13-345165
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Australská společnost zabývající se výrobou automobilů hledá obchodníka pro východní Evropu.

Co budeš dělat?

  • odpovídat za portfolio stávající klientů ve východní Evropě
  • aktivní business development
  • prezentace nových i vylepšených produktů klientům
  • spolupráce na tvorbě obchodního a marketingového plánu
  • monitorování konkurence, trhu a novinek
  • podpora služebně starším manažerům
Požadavky
  • plynulá angličtina slovem i písmem (pravidelní komunikace s klienty i zahraničním vedením)
  • znalost ruského nebo jiného, východoevropského jazyka velkou výhodou
  • zkušenost z obchodu (hunting+farming), automotive oblast výhodou
  • silná orientace na klienta
  • vynikající prezentační a komunikační dovednosti
  • reprezentativní osobnost
  • ochota cestovat
Benefity
  • 3 sick days
  • doprava do práce zabezpečená zaměstnavatelem
  • stravenky