JUNIOR NÁKUPČÍ V AUTOMOTIVE, AŽ 40 000 KČ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-30-346608
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte alespoň roční zkušenosti z nákupu a chtěli byste mít zkušenosti jako nákupčí v automotive průmyslu.

Momentálně hledáme člověka, který se nebojí komunikovat s dodavateli, jak se stálými, tak novými. Budete hledat nové dodavatele a nastavovat procesy v oblasti nákupu. Budete připravovat podklady pro smlouvy a hodnotit jednotlivé dodavatele.

Požadavky
  • zkušenosti na pozici nákupčího výhodou
  • dobrou znalost angličtiny - denní komunikace s dodavateli
  • dobrou znalost MS Office - hlavně Excel
  • samostatnost a proaktivitu
  • ochotu nastoupit na roční smlouvu a získat zkušenosti v automotive
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování 85 Kč
  • Penzijní připojištění a sportovní vyžití
  • Jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou po ZD po dvou letech
  • 3% z hrubého základu na PP
  • Výhodné telefonování s O2